• Неодамнешно
LG V20 Батеријата, [4420mAh] Нова Верзија Li-Полимер Замена на Батеријата за LG V20 BL-44E1F H910 H918 LS997 US996 VS995 | LG V20 Резервни Батерии

LG V20 Батеријата, [4420mAh] Нова Верзија Li-Полимер Замена на Батеријата за LG V20 BL-44E1F H910 H918 LS997

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

✦【Работи Совршено】Оваа надградена Резервна батерија е специјално дизајниран за LG V20, Оригинална големина, но капацитет за подобри перформанси.Совршен компатибилен со LG V20 BL-44 E1 F H910 H918 LS997 US996 VS995/V20 BL-44 E1 F. ✦【Висок Квалитет На+ Батеријата 】100% Нов Висок Квалитет на Батеријата, Користи Одделение А+ оценет батеријата клетки со CE FCC и ROHS сертификација.Секој LG V20 Батеријата Доаѓа Со Посебен Чип за да се Заштити вашиот Паметен Телефон, од Над-греење, Кратки-коло, во Текот на полнењето.Дизајниран да трае повеќе од 800+ повторува на наполнетост на батеријата циклуси со голема брзина и ефикасност на полнење. ✦【Врвот V20 Батеријата 】Оваа [4420m Ah] LG V20 BL-44 E1 F Li-ion Батерија, го користите најновата технологија за да се обезбеди да добие повеќе време за користење на една полнење.Можете да носат една резервни батерии кога кампување, планинарење или патување за да се осигурате дека имате доволно енергија.Гаранции Перформанси Појавување на Оригиналниот LG V20 Батеријата. ✦【Повеќе за Заштита на Безбедноста】 Изградена-во надградба на smart IC чип технологија за да се спречи преку-полнење, над-греење, Краток Спој,итн за безбедност.И ние исто така нудиме целосен сет професионална поправка алатка колекции за да го замени нашиот LG V20 батеријата. ✦【Грижете се-бесплатно Гаранција】Ние обезбедуваме 24-час брз одговор, 30 Ден Парите Назад.Ако не сте 100% задоволни со купувањето (или производ прашање ), ве Молиме контактирајте со нас преку .Ние сме секогаш среќни да помогнеме.Одделение Врвот на Батеријата : Висок квалитет на одделение А+ батеријата клетки се обезбеди подолго траење на батеријата, високиот-брзо, ефикасно полнење.За најдобри перформанси, ве молиме полнење на LG V20 замена на Батеријата батеријата со оригинални полнач или нашиот апарат.Батеријата вистински користење на времето зависи од вашиот телефон хардверски и софтверски конфигурации и мрежните услови.

Карактеристики на стоката

Capacity:
4420mAh

Купувачи како што сакаат