• Неодамнешно
youanshanghang Поправка Делови Замени Батеријата на Задниот Поклопец за Vivo Y20/Y20i/Y12S/Y30/V2029/V2027/V2032/V2034A/V2043/V2026 (Боја : Сина)

youanshanghang Поправка Делови Замени Батеријата на Задниот Поклопец за Vivo Y20/Y20i/Y12S/Y30/V2029/V2027/V2032/V2034A/V2043/V2026

Buyers rating:
DEN 734.40

Количина на стоки

Батеријата на Задниот Поклопец за Vivo Y20 /Y20i/Y12 S/Y30/V2029/V2027/V2032/V2034 A/V2043/V2026. 1.Задниот поклопец замена за Vivo Y20 /Y20i/Y12 S/Y30/V2029/V2027/V2032/V2034 A/V2043/V20262.Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нови one3.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4.Целосно се вклопуваат и work5.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат