• Неодамнешно
[4390mAh] Галакси Забелешка 4 Висок Капацитет за Замена на Батеријата за Samsung Галакси Забелешка 4,Погоден за Галакси Забелешка 4 N910, N910A(AT&T), N910T(Т-Мобиле), N910V (Verizon), N910P(Спри?

[4390mAh] Галакси Забелешка 4 Висок Капацитет за Замена на Батеријата за Samsung Галакси Забелешка 4,Погоден

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Не се компатибилни со Samsung Галакси Забелешка Работ N915,N9000).*Ве молиме запомнете дека неговата целосна изведба и долговечност е само постигнати по 3 до 5 комплетни циклуси на полнење и празнење.Мобилната )- СМ-N910 H - СМ-N910 F - СМ-N910 C - СМ-N910 W8 Забелешка : *ве Молиме да го користите оригинални полнач или употреба на високо-тековната полнач за да ја наполните батеријата.Изгради-во microchip може да се заштити вашиот Samsung Галакси Забелешка 4, од над-греење, кратки-коло, во текот на полнењето или над извршувањето.85 VCOMPATIBLE МОДЕЛИ : - Samsung Галакси Забелешка 4, Имајте на ум IV, N910 - Галакси Забелешка 4 N910 U LTE, 4 G - СМ-N910 A ( AT&T )- СМ-N910 V ( Verizon )- СМ-N910 P ( Спринт )- СМ-N910 T ( Т-Мобиле )- СМ-N910 R4 ( НАС.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат