• Неодамнешно
Донован Мичел 2018 Panini Престиж #163 Гем Нане Дебитант Картичка PGI 10 - Кошарка Slabbed Дебитант Картички

Донован Мичел 2018 Panini Престиж 163 Гем Нане Дебитант Картичка PGI 10 - Кошарка Slabbed Дебитант Картички

Buyers rating:
DEN 2087.76

Количина на стоки

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Panini.Категорија; Кошарка Slabbed Дебитант Картички.Донован Мичел 2018 Panini Престиж #163 Гем Нане Дебитант Картичка PGI 10, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Донован Мичел сувенири.Јута Џез сувенири.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат