• Неодамнешно
Јордан Пул 2019 Donruss #23 Ретро Оценет Дебитант 1/3431 Дебитант Картичка PGI 10 - Кошарка Slabbed Дебитант Картички

Јордан Пул 2019 Donruss 23 Ретро Оценет Дебитант 1/3431 Дебитант Картичка PGI 10 - Кошарка Slabbed Дебитант

Buyers rating:
DEN 1751.76

Количина на стоки

Јордан Пул 2019 Donruss #23 Ретро Оценет Дебитант 1/3431 Дебитант Картичка PGI 10, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Јордан Пул сувенири.Golden State Воини сувенири.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат