• Неодамнешно
Microboards BD-R, 25GB, 6X, Бела Инкџет Центар Некој, 300 дискови

Microboards BD-R, 25GB, 6X, Бела Инкџет Центар Некој, 300 дискови

Buyers rating:
DEN 574.80

Количина на стоки

Кога ќе треба Blu-ray медиумите и цената е голем фактор, сметаат Microboards' линија на BD-R медиуми, достапен во три различни некој површини во 50-диск вретена.Изберете од елегантен сребро лак топлинска, чиста бела инк-џет, или на некогаш популарните бела Еверест термички површини, од кои сите се од центар некој, што овозможува печатење на сите на пат до центарот на дискот.* Не се Компатибилни со Пионер BDR-101 Дискови *.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат