• Неодамнешно
Sony 4X BD-R DL 10 Парчиња 50GB Бела Некој 10BNR2VJPS4

Sony 4X BD-R DL 10 Парчиња 50GB Бела Некој 10BNR2VJPS4

Buyers rating:
DEN 2158.80

Количина на стоки

Откако снимањето / 4 X BD-R / 50 GB / Бела етикета (соодветни за инк-џет печатач ) / Тешко слој / 10 пакети / 2016 нов објект.Откако снимањето / 4 X BD-R / 50 GB / Бела етикета (соодветни за инк-џет печатач ) / Тешко слој / 10 пакети / 2016 нов објект.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат