• Неодамнешно
Обичај Врежани Коска Шепа Куче Ознака ID, од не ' Рѓосувачки Челик Светкавиот Симпатична Ознака за Мали Кучиња & Puppies со Поделени Прстен и Вашиот Личен Име и Контакт и?

Обичај Врежани Коска Шепа Куче Ознака ID, од не ' Рѓосувачки Челик Светкавиот Симпатична Ознака за Мали Кучиња

Buyers rating:
DEN 165.60

Количина на стоки

Ласерски гравирани не само за јаки но, тоа исто така може да се користи на harnesses.Ознаката е направено од нерѓосувачки челик кој е од издржлив материјал и тоа никогаш нема да рѓа.Може да има многу информации : Можете да додадете до четири линии со 20 знаци секоја линија.Ве молиме имајте предвид дека јаки не се вклучени.Совршен подарок за нова куче мајка.Фонтот кој се користи е arial.Ќе имаат различни ознака од редовните оние со екстра специјално допир на искра коска и шепи куче запис за истата цена.НИ ПРОДАВАЧОТ : Ова е мал бизнис истрча со семејството, со седиште во Орландо, Флорида, така што ќе добиете ознака побрзо од меѓународен продавачот.Наш врвен приоритет е вашата сатисфакција и ние длабоко ја цениме вашата доверба и избор на нас, бидејќи вие сте поддршка на мал бизнис.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Куче Јака ID – Два Во Еден беџ и Јака
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Јака ID – Два Во Еден беџ и Јака

Две во едно ID ознака + јака дизајн има се што ви треба за да се задржи вашето домашно милениче безбедно до

DEN 296.16