• Неодамнешно
Kingmaruo Смешно Милениче Ознака Нерѓосувачки Челик Милениче Ознаки Куче Ознака за Јака Кутре Ознака (Срање јас сум Изгубена Повик Мајка Ми, Таа е Грда Плаче)

Kingmaruo Смешно Милениче Ознака Нерѓосувачки Челик Милениче Ознаки Куче Ознака за Јака Кутре Ознака (Срање

Buyers rating:
DEN 710.40

Количина на стоки

Овој диск ознака е направен од 316 L не ' рѓосувачки челик.Нерѓосувачки Челик НЕ ќе го оцрни или ' рѓа!.Диск Дијаметар : 1.18 инчи (30мм).Висок Полирање Заврши.Дискот ознака ќе пристигне во една прекрасна Сомот Торбичка, подготвена да биде дадена како подарок или за вие да уживате.Убава страна печат милениче ознака.Нека вашето домашно милениче да се издвоите кога станува Убава страна печат милениче ознака.Нека вашето домашно милениче да се издвоите кога станува збор за тоа да имаат ознака на неговиот или нејзиниот јака, темперамент, оглавник или дури и пешачки!. ********* Производи Карактеристики ****** Дебелина : 2.0 mm Материјал : Нерѓосувачки Челик за Пакување : Кадифе Торбичка ********* За Нерѓосувачки Челик Jewrlry ****** ★не ' Рѓосувачки Челик Накит не оцрни и оксидираат, кое може да трае подолго од други jewelries. ★Тоа е во состојба да издржи многу се носат и солза.И тоа е неверојатно противалергиски. ★Нерѓосувачки челик е една од најпознатите био-компатибилни метали. ★Високо квалитетни нерѓосувачки челик има висока отпорност на ' рѓа, корозија и tarnishing, кој бара минимално одржување. ★Таквите предности се направи тоа се повеќе популарен додаток како еден од најсилните на сите накит метали.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Куче Јака ID – Два Во Еден беџ и Јака
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Јака ID – Два Во Еден беџ и Јака

Две во едно ID ознака + јака дизајн има се што ви треба за да се задржи вашето домашно милениче безбедно до

DEN 296.16