• Неодамнешно
InstaPetTags Ајова Hawkeyes 2-Двострано Милениче Id Куче Tag | Персоналните за Вашето домашно Милениче | Официјално Лиценцирани

InstaPetTags Ајова Hawkeyes 2-Двострано Милениче Id Куче Tag | Персоналните за Вашето домашно Милениче | Официјално

Buyers rating:
DEN 321.36

Количина на стоки

Го прилагодите вашето домашно Милениче е ознака со до 4 линии на информации (2 по страна).Тагови се лесни, двојно двострано со висок квалитет, сјајна слика на двете страни.Кликнете на "Прилагодите Сега", за да започнете!.Сите ознаки произведени и испорачани во САД!.НАШИТЕ ОЗНАКИ Ознаките се двојно двострано, w/ сјајни висока резолуција на слика на двете страни!Доаѓа со 16mm сплит копче прстен за да се обезбеди ознака нема да падне на вашето домашно милениче е јака Собори Тестирани 48 часа без загуба на сликата Водоотпорен и Сонце-Отпорни заврши дека никогаш не згаснува.Лесен, не гломазна : нема да тежат надолу вашето домашно милениче!Доаѓа со метален клип за да безбедно и лесно да се закачите на било јака 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА Ние нудиме 100% враќање на сите поврзани трошоци ако не сте апсолутно задоволни со купувањето за било која причина СОПСТВЕНИ ОЗНАКИ на РАСПОЛАГАЊЕ Ако сакате на било какви промени на вашата ознака, ве молиме ги споделите со нас, во рамките на купувачот белешки на купување.Ние сме среќни да направи никакви промени за да се направи вашиот случај 100% единствен!Ние сме секогаш среќни да одговориме на сите прашања може да имате.Не двоумете се да прашате!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Куче Јака ID – Два Во Еден беџ и Јака
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Јака ID – Два Во Еден беџ и Јака

Две во едно ID ознака + јака дизајн има се што ви треба за да се задржи вашето домашно милениче безбедно до

DEN 296.16