• Неодамнешно
Fibernail Обичај Милениче ID Ознака, од не ' Рѓосувачки Челик Мачка Ознаки, Врежани Персоналните Куче Ознаки Напред & Назад до 5 Линии Текст

Fibernail Обичај Милениче ID Ознака, од не ' Рѓосувачки Челик Мачка Ознаки, Врежани Персоналните Куче Ознаки

Buyers rating:
DEN 165.60

Количина на стоки

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Кога станува збор за издржливост и квалитет на нашите нерѓосувачки челик ознака држи до најактивните домашни миленичиња.Нерѓосувачки челик трае подолго и е малку веројатно да се носат тенки и се скрши како алуминиум ознаки.ДВОЈНО СТРАНА ТАГОВИ : На ласерско гравирање е јасно, постојан, и привлечни на полиран огледало заврши површината.Оваа ознака може да се изгравирани на двете страни, генерално името на предната страна, и други информации за контакти на другата страна.Ние би ви препорачуваме да ја напушти домашно милениче име и контакт број.Обично до 5 линија и 20 букви по линија.ДА НАРАЧАТЕ : Едноставно кликнете на "Прилагодите Сега" за да изберете ознака и напишете ја вашата персонализација детали.Гравирање е направен на ознаката.Ве молиме имајте предвид дека подолг текст значи дека гравирање ќе бидат помали, затоа најдобар начин да се оди, е нека биде едноставно.Кој е совршен за да се добие јасен и лесен за читање на текст.ПАКЕТ : Пакет содржи не ' рѓосувачки челик коска ознака плус еден метал сплит прстен и ги вклучува гравирање, па тоа ќе биде подготвен за употреба.Лесно можете да ги приложите вашето домашно милениче ID за да ја нивната јака штом тој ќе пристигне.ВАЖНО : ве Молиме двојно проверете ги информациите што сакате да го оставите пред да го ставате ред, бидејќи ние ќе се направи запис токму онака како што побара и поради природата на производот (персоналните и врежани) тоа не може да биде изменета.На ID ознаката на вашите миленици јака помага да се осигура дека тие можат да направат својот пат до дома безбедно во случај ќе стане одделени.Да се заштити вашиот кожен пријател и да се најде мир на умот.Овие врежани милениче име ознаки за кучиња и мачки се и забавно и функционална.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Куче Јака ID – Два Во Еден беџ и Јака
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Јака ID – Два Во Еден беџ и Јака

Две во едно ID ознака + јака дизајн има се што ви треба за да се задржи вашето домашно милениче безбедно до

DEN 296.16