• Неодамнешно
Алабама Crimson Tide 2-Двострано Милениче Id Куче Tag | Официјално Лиценцирани | Персоналните за Вашето домашно Милениче

Алабама Crimson Tide 2-Двострано Милениче Id Куче Tag | Официјално Лиценцирани | Персоналните за Вашето домашно

Buyers rating:
DEN 310.80

Количина на стоки

Официјално Лиценцирани Универзитетот на Алабама Милениче Ознака.Кликнете 'Прилагодите Сега' за да започнете.Внесете домашно Милениче Име & Info да се Направи Вашиот Запис.Произведени во Америка.Направени се за мачки и кучиња, овој обичај ID тагот е одличен начин да се задржи вашето домашно милениче безбедно и чувство сакаше.Оваа трајни коска во облик на ознака е дизајниран да се одржи до штета од временските услови, вода, и било ruff-домување!Официјално лиценцирани NCAA ознака за да го направи вашиот придружник игра-ден подготвени!На лесни, мазна запис може да биде персонализирана со вашето домашно милениче име и информации.Нашите сјајни, HD ознаки осигурајте се дека вашиот кожен пријател е од витално значење за контакт податоци никогаш нема да се фаќа за исклучување.Главни Придобивки Официјално Лиценцирани од страна на NCAA и Универзитетот на Алабама Лесен материјал е прилагоден за мачки и кучиња од која било големина Изработени од цврстата алуминиумска, со цел да го издржат нормално абење.Шепа-fect како нови миленичиња подарок!HD, светкави слики обезбедува боја и информации за контакт никогаш нема да избледи Ознака мерки 1.5" x 1" се запознае со новите планови до 4 линии на информации за вашето домашно милениче Доаѓа со здрав копче прстен се да брзо закачите на било јака или темперамент Ознака за Грижа, Не се наменети да бидат chewed на.Секогаш кука поводник преку вашите миленици јака или темперамент-не преку повикување прстен за ознака.Факултативна-Додадете Ознака Silencer Помага да се елиминира штета предизвикана од вашето домашно милениче е активен начин на живот Соларен Погон!Свети во темнината, обезбедување на повеќе ноќно видливост, Лесен, нема да тежат надолу вашето домашно милениче!Silencer мерки 1.5" x 1".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Куче Јака ID – Два Во Еден беџ и Јака
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Јака ID – Два Во Еден беџ и Јака

Две во едно ID ознака + јака дизајн има се што ви треба за да се задржи вашето домашно милениче безбедно до

DEN 296.16