• Неодамнешно
Slide (слајд)-За домашни Миленичиња ID Tag | Јака Tag | 3 Големини & 9 Бои да се Избере од (Црна, Медиум)

Slide (слајд)-За домашни Миленичиња ID Tag | Јака Tag | 3 Големини & 9 Бои да се Избере од (Црна, Медиум)

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Елоксирани Алуминиумски Јака Ознака со Промисла Гравирање. 9 Жив Елоксирани Бои за да Изберете од и 3 Големини.Обичај Ласерско Гравирање е Вклучена со вашето Купување.Ве молиме Следете ги Инструкциите Подолу за Прилагодување.Изберете ја Вашата Боја и Големина Опции преку паѓачкото Мени.Изберете "Прилагодите Сега" за да додадете до 4 линии на Ласерски Гравирани Текст.До 20 Знаци на Сопствен Текст по Линија се Достапни. **ЗАБЕЛЕШКА** Детален Запис и Слот Димензии се Достапни на Производ Слики.Овие ознаки се компатибилни со повеќето појас тока стил затворачи, но ве молиме потврдете го слотот димензии пред да нарачате.Никогаш не го изгуби милениче ознака повторно!Промисла Гравирање е страна-за домашни миленичиња беџ одговара директно преку вашето домашно милениче појас тока стил јака.Нивните сит се вклопуваат гарантира дека тие нема да финтата на оградата или филијала на правење на овие ознаки многу помалку подложни на загуба од стандардните пет ознаки.Нема ознака silencer е потребно да се задржи овие ознаки тивко.Бидејќи тие не се суспендирани од јака е г-прстен тие нема да jingle против други ознаки или вашето домашно милениче храна чинии.Ве молиме имајте на ум дека овие ознаки се само компатибилни со појас тока стил затворачи од едниот крај на јака мора да биде доволно мала за да слајд преку јака слотови.Детални слот димензии и производ димензии се достапни на производ слики.Промисла Гравирање е тагови кои се произведени и врежани во САД користејќи авион одделение алуминиум.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Куче Јака ID – Два Во Еден беџ и Јака
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Јака ID – Два Во Еден беџ и Јака

Две во едно ID ознака + јака дизајн има се што ви треба за да се задржи вашето домашно милениче безбедно до

DEN 296.16