• Неодамнешно
uxcell 5pcs Мерење на Купот на Лаборатории PP Дипломирал Beakers 150ml

uxcell 5pcs Мерење на Купот на Лаборатории PP Дипломирал Beakers 150ml

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Објектот се 5pcs дипломирал мерење beaker со исти димензии, кои главно се направени од издржлив pp материјал за безбедно за употреба, погоден за мерење на брашно, шеќер, оцет, сос, или друга течност.Дипломирал површината, лесно за читање, тоа е широко се користи во кујната или лабораторија.Features Color : Транспарентни.Материјал : PPSize : 150ml Depth : Прибл.7.8 см/3.07 inch Inner Дијаметар : Прибл. 6cm/2.36 inch Suitable за мерење на брашно, шеќер, оцет, сос, или друга течност.Дипломирал површината, лесно за читање, тоа е широко се користи во кујната или лабораторија.Издржлив, лесен, лесно да се справи.Пакет Including5 * 150ml PP Дипломирал Beakers (Транспарентна).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Beaker, Borosilicate Стакло, 600ml, Пакет на 6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Beaker, Borosilicate Стакло, 600ml, Пакет на 6

Beakers.Течност За Ракување.Autoclavable.Јадењемиење безбедно.Beaker, Borosilicate Стакло, 600ml, пакет од 6 Лабораторија Beakers

DEN 1586.40