• Неодамнешно
Деца Бебе Девојки Божиќ Облечи Облека Црвено Долг Ракав Партија Фустани Шапка Појас Божиќ Носии 1-5 Години

Деца Бебе Девојки Божиќ Облечи Облека Црвено Долг Ракав Партија Фустани Шапка Појас Божиќ Носии 1-5 Години

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

Руно.Премиум материјал- Направен од високо-квалитет на поларните руно ткаенина.Топлите, меки, кожни-пријателски, и не ја иритираат кожата на децата.Дизајн-Боја блок fuzzy фустан карактеристики исечок, кукла јака, и долги ракави.Боја блок Божиќ шапка, и прилагодливи појас.Соодветна возраст- Погодна за девојки од 1 до 5 години.Ве молиме внимателно да се однесуваат на големината детали што имаме предвидено пред да ја купите.Идеален подарок- боја блок фустан облека е идеален подарок за вашите деца или пријатели " деца на родендени, Децата Ден, и други манифестации.Применливи прилики- Стилски облека се совршени за секојдневниот живот, семејни дружења, Божиќ партии, фотографија и други прилики. -Спецификации : За публиката : girls Fabric : поларните руно fabric Style : casual Pattern : боја block Color : црвено-Применливи фестивал : Божиќ -Големина(инчен) 80 Должина : 17.32 Биста : 20.47 Советува Висина : 31.5-33.46 Возраст : 12-18 Months90 Должина : 18.11 Биста : 21.26 Советува Висина : 33.46-35.43 Возраст : 18-24 Months100 Должина : 18.90 Биста : 22.05 Советува Висина : 35.43-38.19 Возраст : 2-3 Years110 Должина : 19.69 Биста : 23.62 Советува Висина : 38.19-41.34 Возраст : 3-4 Years120 Должина : 20.47 Биста : 24.41 Советува Висина : 41.34-44.09 Возраст : 4-5 Years Promise : Ако производот има било какви проблеми со квалитетот на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.-Пакет Содржина : 1 x dress1 x hat1 x појас Боја : Црвен Фустан | Големина : 18-24 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат