• Неодамнешно
adidas Оригинали на Мажите Стрела Trefoil Печ Snapback Капа

adidas Оригинали на Мажите Стрела Trefoil Печ Snapback Капа

Buyers rating:
DEN 575.76

Количина на стоки

100% Памук.Увезени.Предвремени затворање.Рака Мие Само.Darted 5-panel силуета.Брендирани twill печ.Печатени seamtape. 3-ленти ткаени знаме етикета во грбот.Медиум пред-крива гребенот.Возач на камион капа форма и наследство adidas стил доаѓаат заедно за специфичен се чувствуваат во оваа топка капа.памук платно ја надополнува darted пет-panel дизајн за еден модерен изглед кој го носи гроздобер атмосфера.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Локалните Круни На Висконсин Печ Капа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Локалните Круни На Висконсин Печ Капа

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 671.76