• Неодамнешно
Контрола на пристап машина S30 Отпечаток TCPIP USB Лозинка за Office Време Часовникот Вработен Рекордер Уред Биометриски Време Присуство Систем Време Часовник За Претприј

Контрола на пристап машина S30 Отпечаток TCPIP USB Лозинка за Office Време Часовникот Вработен Рекордер Уред

Buyers rating:
DEN 1488.00

Количина на стоки

Продавници 3,200 шаблони и 80,000 трансакции.Чита Отпечатоци и/или Игли.Факултативна интегрирани близина или smart картичка читателот.Вграден Сериски и Етернет порти.Вграден-во USB-порта опција, овозможува за прирачник за пренос на податоци кога мрежата не е достапна.Ние не ќе обезбеди CD и упатство било повеќе во име на ЕПА, pls контакт со мене првиот пат кога у примени стоки и ми испратите вашата e-mail адреса, јас ќе ги испрати сите софтвер и упатство за у.Ви благодариме за се разбере однапред.S30 е иновативен биометриски отпечаток читателот за Време и Посетеност апликации нуди исклучителни перформанси со користење на напредни алгоритми за сигурност и прецизност одлично појавување брзина На S30 карактеристики најбрз commercialbased отпечаток појавување на алгоритам и ЗК highperformance highimage квалитет оптички сензор за отпечатоци 3 TFT може да прикаже повеќе информации сликовито вклучително и отпечатоци на квалитетот на сликата и верификација резултат итн.TCP/IP комуникација е стандард и бидете сигурни дека преносот на податоци помеѓу терминал и КОМПЈУТЕР може да биде лесно да се направи во рок од неколку секунди.Функција : .Колор TFT екран со GUI Интерфејс за леснотијата на користење.1 допрете-втор корисник признавање.Изградена во бел распоред.Во реално време 1-допир податоци извоз 3rd партија домаќин & nonhosted applications Audio Visual индикации за прифаќање и отфрлање на validinvalid fingers SDK достапни за ОЕМ клиенти и софтвер developers Specification : Отпечаток Капацитет : 3200 templates Card Капацитет : 10000 Transaction Капацитет : 80000 Hardware Платформа : ZEM510 Sensor : Оптички Sensor Algorithm Верзија : ЗК Прст v100 Communication : RS232485 TCP/IP,USB-домаќин,USB-client Optional Функции : ID/IC/КРИЕШЕ,веб сервер,печатач,9 цифра корисникот IDDisplay : 3 инчи TFT Screen Power Набавка : 5 V DC 2 AOperating Температура : 0 C - 45 COperating Влажност : 20%-80%Пакет Листата : Време Часовникот x 1.

Карактеристики на стоката

Fingerprint Capacity:
3200 templates
Card Capacity:
10000
Transaction Capacity:
80000
Hardware Platform:
ZEM510
Sensor:
Optical Sensor
Algorithm Version:
ZK Finger v100
Communication:
RS232485 TCP/IP,USB-host,USB-client
Optional Functions:
ID/IC/HID,Webserver,printer,9 digit user ID
Display:
3 inches TFT Screen
Power Supply:
5V DC 2A
Operating Temperature:
0 C- 45 C
Operating Humidity:
20%-80%
Package List:
Time Clock x 1 :

Купувачи како што сакаат

Време Присуство на Часовникот се Соочуваат Обраснат на лице за Препознавање на Отпечатоци TCP IP Присуство Контрола
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Време Присуство на Часовникот се Соочуваат Обраснат на лице за Препознавање на Отпечатоци TCP IP Присуство Контрола

★Глас емитува функција, поттикнува за успехот или неуспехот на часовникот, и работникот име и информац

DEN 2328.00
Следење во и Надвор Заврши Биометриски Колекции Отпечаток RFID Контрола на Пристап Систем 600Lbs Магнетни Заклучување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Следење во и Надвор Заврши Биометриски Колекции Отпечаток RFID Контрола на Пристап Систем 600Lbs Магнетни Заклучување

За отпечатоци или картон / Key Fob или Лозинка или нивна комбинација за идентификација режими.Trcking Во и Надв

DEN 520.80
Временска Машина Интелигентни Биометриски Отпечаток Време Присуство Машина за Check-во Уред за Контрола на Пристап
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Временска Машина Интелигентни Биометриски Отпечаток Време Присуство Машина за Check-во Уред за Контрола на Пристап

1 Со 1.8 инчен HD LCD Екран.На екранот ќе се прикаже работата menu (мени), лесен за програмата.Времето и датумот

DEN 1984.80
YADSHENG Присуство Машина Присуство Машина Лице за Препознавање на Присуство Машина Вработен Панч Картичка Машина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YADSHENG Присуство Машина Присуство Машина Лице за Препознавање на Присуство Машина Вработен Панч Картичка Машина

360° отпечаток признавање и отпечатоци капацитет обезбеди брзо препознавање на отпечатоци од прсти во р

DEN 1624.80
YADSHENG Присуство Машина Екран во Боја Гласовна Отпечаток Присуство Машина Вработен Патување Отпечаток Препознавање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YADSHENG Присуство Машина Екран во Боја Гласовна Отпечаток Присуство Машина Вработен Патување Отпечаток Препознавање

360° отпечаток признавање и отпечатоци капацитет обезбеди брзо препознавање на отпечатоци од прсти во р

DEN 1341.60
Време Присуство на Часовникот Отпечаток Време Присуство Екран во Боја 2000 Отпечаток Капацитет Часовник Рекордер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Време Присуство на Часовникот Отпечаток Време Присуство Екран во Боја 2000 Отпечаток Капацитет Часовник Рекордер

Display mode : 2.4 инчен екран.Поддршка за отпечатоци идентификација, лозинка за идентификација, картичка за пр

DEN 1972.80
Време Присуство на Часовникот MD18 Отворено Динамичен се Соочуваат со Контрола на Пристап и Времето на Присуство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Време Присуство на Часовникот MD18 Отворено Динамичен се Соочуваат со Контрола на Пристап и Времето на Присуство

★Се поедностави onboarding процесот кога ќе се регистрирате и да одговара на работникот прст скенирање на ч

DEN 1792.80