• Неодамнешно
Schutt NCAA Висконсин Badgers Фудбал Шлем Биро Caddy

Schutt NCAA Висконсин Badgers Фудбал Шлем Биро Caddy

Buyers rating:
DEN 720.00

Количина на стоки

пластика.Увезени.Овие кул, но функционална маса caddies се одржи бизнис картички, пенкала, highlighters и други десктоп предмети.Направени со истите изработка како нашите Автентични Мини шлемови.Карактеристики вистински метал faceguard и автентични училиште бои и decals.Лесен за складирање и за канцелариски материјали со спортски вашиот омилен тим фудбалски шлем.Покажете ја вашата тимови гордост на работа, училиште, итн.Има пенкала, моливи и маркери, заедно со бизнис картички.Има изглед на мини шлем со функционалноста на биро caddy.Официјално лиценцирани од страна на училиште, има изгледаат и се чувствуваат нивните вистински шлем.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат