• Неодамнешно
Урбаните Трендови Polystone Буда Биста со Посочи Ushnisha, Темно Маслинесто Зелена

Урбаните Трендови Polystone Буда Биста со Посочи Ushnisha, Темно Маслинесто Зелена

Buyers rating:
DEN 2041.44

Количина на стоки

Доаѓа поединечно, материјал тип : Polystone.Зелена боја. 13.50"X9"X20.75"Х. Објект : 24303 е навистина маестрално уметничко дело!погодна за двете естетски и функционални цели и голем плус за подобрување на пошироката околина на било кој дел од вашиот дом или бизнис!совршен подарок за секоја пригода!ги импресионира сите со парична казна изработка и сложена детали што дури и најпознатите scrutinous критичари може да не успее да го дефинирате.На увери бесценета, но прифатлива вредност - дури и повеќе од вашите пари вреди.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат