• Неодамнешно
Урбаните Трендови Fiberstone Буда Биста со Посочи Ushnisha ' Рѓосано, Средни, Бронза Браун

Урбаните Трендови Fiberstone Буда Биста со Посочи Ushnisha ' Рѓосано, Средни, Бронза Браун

Buyers rating:
DEN 1656.96

Количина на стоки

Доаѓа поединечно, материјал тип : влакна камен.Кафеава боја. 14.50"X7.75"X18.75"Х. Објект : 23428 е навистина маестрално уметничко дело!погодна за двете естетски и функционални цели и голем плус за подобрување на пошироката околина на било кој дел од вашиот дом или бизнис!совршен подарок за секоја пригода!ги импресионира сите со парична казна изработка и сложена детали што дури и најпознатите scrutinous критичари може да не успее да го дефинирате.На увери бесценета, но прифатлива вредност - дури и повеќе од вашите пари вреди.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат