• Неодамнешно
Danlai 6pcs Прав Издувам Триаголник Шминка Издувам Чист Памук Прав Velour Лице Ултра Мека Перат Тело Козметички Сунѓерот Шминка Алатка 6cm

Danlai 6pcs Прав Издувам Триаголник Шминка Издувам Чист Памук Прав Velour Лице Ултра Мека Перат Тело Козметички

Buyers rating:
DEN 165.36

Количина на стоки

Професионални прав издувам : Тие се стави на прав само право.На издувам има луксузен изглед, може да се обезбеди лесна дели на производот, без да влијаат на шминка подолу, и нема потреба да се грижите за испаѓање и тоа е лесно да се користи.Високо-квалитетни материјали : Ова издувам е направен од и мек сунѓер.Тоа е деликатна и допир.Тоа е погоден за talcum во прав, лабава прав, телото прав и concealer во прав.Овие 4-инчен puffs се совршени за покривање на големи области и постигнување каде прав треба да се применува.Голем големина е погодна за бришење прашина бришење прашина.Перат : Тоа може да се мијат со рака или во машина за перење.Ве молиме да ја стави во торба за перење, а потоа користете машината за перење.Ве молиме да се биде внимателен да не се мијат со други темна облека, бидејќи тоа може да дамка лесно.Висат во вентилирани место да се исуши после миење.Совршена големина : мали издувам е дизајниран со лента на грбот за лесна употреба и чување.Тоа има дијаметар од 6cm и дебелина од 1.5 см.Големина на овој издувам е само право и одговара на вашиот прав кутија.Голем здив е многу погодна за тело во прав.Флексибилност : висок квалитет здив е многу погоден за чувствителна кожа.Дали имате мрсна кожа, нормално кожата, сува кожа, или комбинација на кожата, можете да ја користите.Можете да го користите како лице плескавици или тело плескавици, како што е потребно.Опис : име на Производ : Сунѓерот прав издувам.Тежина : 30g.Големина : 6*1.5 cm.Количина : 6 парчиња/set.Боја како што е прикажано.Answer : ___________________________ Note : во Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитор.Купи Now Click Купи Сега пред ние се надвор од акциите!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

OKBOY Сува Влажни Двојна Цел Круг Сунѓерот Прав Плескавици со Независни Пакет,Капка Форма Козметички Здив,Направи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

OKBOY Сува Влажни Двојна Цел Круг Сунѓерот Прав Плескавици со Независни Пакет,Капка Форма Козметички Здив,Направи

Сува и влажна двојна намена, вода поголеми, шминка повеќе издржливи.Плескавици, мека кожа, шминка не јад

DEN 342.72
52-count Компресирани Лицето Сунѓери за принцип козметичарите,Природната Целулоза Козметички Спа Обраснат Сунѓери
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

52-count Компресирани Лицето Сунѓери за принцип козметичарите,Природната Целулоза Козметички Спа Обраснат Сунѓери

Безбедно и Природни : Направен од 100 Целулоза ,дрвна целулоза, еколошки, добро absorbency и без иритација на си

DEN 239.76
Snazaroo Висока Густина Сунѓер, Ниту Еден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Snazaroo Висока Густина Сунѓер, Ниту Еден

Квалитет, долготрајни сунѓери.За да се изедначи бојата апликација.Сет од 2 Ве молиме имајте во предвид :

DEN 167.76