• Неодамнешно
PrettyG 5 Кутии Поставени Прозрачна Ѕвезда Помине Уметност Сјајот Светат во Темница 3D Sparky Петокрак Облик Сјајот Налепници за Смола DIY Правење Уметнички Занает Помине н

PrettyG 5 Кутии Поставени Прозрачна Ѕвезда Помине Уметност Сјајот Светат во Темница 3D Sparky Петокрак Облик

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

[Прозрачна Помине Уметност Сјајот Светат во Темница] Нашата помине уметност сјајот пакетот вклучува 5 кутии помине sequins вклучувајќи ѕвезди форма sequins.Подарок една кутија форма сјај.Прозрачна серија сите треба да се апсорбираат светлината (сончева светлина/светлина) пред да ги осветлува во темница. [Висок Квалитет] : Нашата помине уметност блеска се направени на напредни и премиум материјалот, нетоксични и лесно да се примени и место на мазната површина, кои се трајни и безбедно да се носат на кожата. [Лесен за Употреба] : Лесно да се применуваат, дури и ако не сте запознаени со помине уметност дизајн може да се применува тоа лесно со следење на настава врз основа на описот. [Повеќе користење] : Светкава sequins може да се користи за DIY помине уметност за да се изгради својата единствена естетска.Исто така, совршен за декорација на коса, лице, мобилен телефон случај, занает картичка, вашиот дом, и така натаму. [Фокусираат На Услуги на Клиентите] : Ние ќе се фокусираме на нашата помине уметност сјај, обидете се да ви донесе добра купување искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да ги реши проблемите. 5 различни бои и форма.Светат во Темница.Посебен ефект на светлината во темнината. 5 кутии прозрачна ѕвезда месечината сјај. 1 кутија зелена трева форма сјај.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат