• Неодамнешно
HUAER& Деца Момчиња 2-3 Пакет Резервоарот на Врвот

HUAER& Деца Момчиња 2-3 Пакет Резервоарот на Врвот

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Материјал : 100% чешлани памук/ машинско-изми и сушење.Висок квалитет,супер меки удобно и да дише.Означени за дополнителна удобност / Strong шевовите за сила и издржливост.Симпатична цртан филм диносаурус ајкула печати и класичната шарени резервоарот вест, се направи бебе повеќе слатки.Погоден за бебе момчиња од 12 месеци до 6 години.Answer : ___________________________ Note : 1 : Просечното дете големина, ако вашето дете е големина е поголема од другите деца, ве молиме изберете една големина поголема од 2 : ве Молиме овозможи 1-2 CM грешка за рачно мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.Димензии : 12 месеци = должина : 14 инчи / 36 см; биста : 2/9 инчи / 23 см; 2 T = Должина : 15.2 инчи / 39 cm; Биста : 2 / 9.4 инчи / 24 см; 3 T = Должина : 16.4 инчи / 42 см; Биста : 2 / 10.6 инчи / 27 cm; 4 T = Должина : 17.2 инчи / 44 cm; биста : 2/11 инчи / 28 см; 5 T = Должина : 18 инчи / 46 cm; Биста : 2/12 инчи / 30 cm; 6 T= Должина : 18.7 инчи/48 cm; Биста : 2/12.5 инчи/32 см Бренд вовед : HUAER& производи фокусира на здравјето на децата, изберете високо-квалитетни материјали, меки и удобни, дише, нека вашето бебе е кожата дише слободно.Разумен дизајн, нека бебе слободно движење, симпатична цртан филм шема, придружува на бебето, му даде на бебето среќно детство.Ние сме посветени на обезбедување на високо квалитетни производи по разумна и фер цени.За повеќе HUAER& облека, побарајте HUAER& Облека или кликнете HUAER& Бренд.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SafetyShirtz Полн Гас Hoody Црна w/Зелена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SafetyShirtz Полн Гас Hoody Црна w/Зелена

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Безбедност Со Стил!.Назад за �

DEN 959.76