• Неодамнешно
HUAER& Деца Момчиња 2-3 Пакет Резервоарот на Врвот

HUAER& Деца Момчиња 2-3 Пакет Резервоарот на Врвот

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

100% Памук.Материјал : 100% чешлани памук/ машинско-изми и сушење.Висок квалитет,супер меки удобно и да дише.Означени за дополнителна удобност / Strong шевовите за сила и издржливост.Симпатична цртан филм диносаурус ајкула печати и класичната шарени резервоарот вест, се направи бебе повеќе слатки.Погоден за бебе момчиња од 12 месеци до 6 години.Answer : ___________________________ Note : 1 : Просечното дете големина, ако вашето дете е големина е поголема од другите деца, ве молиме изберете една големина поголема од 2 : ве Молиме овозможи 1-2 CM грешка за рачно мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.Димензии : 12 месеци = должина : 14 инчи / 36 см; биста : 2/9 инчи / 23 см; 2 T = Должина : 15.2 инчи / 39 cm; Биста : 2 / 9.4 инчи / 24 см; 3 T = Должина : 16.4 инчи / 42 см; Биста : 2 / 10.6 инчи / 27 cm; 4 T = Должина : 17.2 инчи / 44 cm; биста : 2/11 инчи / 28 см; 5 T = Должина : 18 инчи / 46 cm; Биста : 2/12 инчи / 30 cm; 6 T= Должина : 18.7 инчи/48 cm; Биста : 2/12.5 инчи/32 см Бренд вовед : HUAER& производи фокусира на здравјето на децата, изберете високо-квалитетни материјали, меки и удобни, дише, нека вашето бебе е кожата дише слободно.Разумен дизајн, нека бебе слободно движење, симпатична цртан филм шема, придружува на бебето, му даде на бебето среќно детство.Ние сме посветени на обезбедување на високо квалитетни производи по разумна и фер цени.За повеќе HUAER& облека, побарајте HUAER& Облека или кликнете HUAER& Бренд.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бела Peekaboo Рамо Врвот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бела Peekaboo Рамо Врвот

Полиестер,Spandex.Симпатична ладно рамо врвот.Може да се надополни со било кој од нашите bottoms.Совршена обле�

DEN 814.80
Роки Жените Термички База на Горниот Слој (Долго Јован долна облека Кошула) Изолирани за Надворешна Ски Топлина/Екстремен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Роки Жените Термички База на Горниот Слој (Долго Јован долна облека Кошула) Изолирани за Надворешна Ски Топлина/Екстремен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Руно.Машина За Миење.Да ЗАПРЕ ДОСАДНИ

DEN 479.76
Роки Жените Термички База на Горниот Слој (Долго Јован долна облека Кошула) Изолирани за Надворешна Ски Топлина/Екстремен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Роки Жените Термички База на Горниот Слој (Долго Јован долна облека Кошула) Изолирани за Надворешна Ски Топлина/Екстремен

Руно.Машина За Миење.Да ЗАПРЕ ДОСАДНИ ЗАЧЕСТЕНОСТА Плус, тие крајот постојано чешање заеднички со стара

DEN 902.40
Тренингот Резервоарот Блузи, за Жени со Поговорки, Лето Сончоглед Печати Тренингот Резервоарот Блузи без Ракави
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тренингот Резервоарот Блузи, за Жени со Поговорки, Лето Сончоглед Печати Тренингот Резервоарот Блузи без Ракави

【Превозот】:Предмети ќе пристигне во 1420 работни дена.Боја : Сива | Големина : XLarge Промоции може да се раз

DEN 38.88