• Неодамнешно
Pravana ChromaSilk ColorLush Боја Зголемете, Црвена, 2 мл

Pravana ChromaSilk ColorLush Боја Зголемете, Црвена, 2 мл

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

изнесам живописни црвени тонови со Color Lush.Што е тоа : Color Lush нуди Color Lush е Боја на Цветот да се даде стилисти вкупно уметничка слобода.Се меша и concoct боја на палети се создаде и да се замисли коса бои како тебе никогаш не сум видел.Она што го прави тоа : Мајсторство беше во првите редови на создавањето на Color Lush Деми Glosses.Земете нијанси и формули ќе се создаде за да на следното ниво со додавање на некој од 5 Боја ја Зголемува понудени во Chroma Silk Color Lush линија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Schwarzkopf Igora Кралската (9-65) 60 milliliters
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Schwarzkopf Igora Кралската (9-65) 60 milliliters

Schwarzkopf Igora Кралската Постојан Creme Боја на Косата 2oz / 60ml (965)Екстра Русокоса Бургундија Злато Обезбедува пе

DEN 264.24
Forwelly Боја Вежба со Hairpin-Боја на кафе
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Forwelly Боја Вежба со Hairpin-Боја на кафе

Дијамант инкрустирани hairpin дизајн, модерен и практичен.Монтажни tassel hairpin прави да изгледа мека, елеганте

DEN 623.76
Herbatint Коса Боја 2N Браун
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Herbatint Коса Боја 2N Браун

Herbatint флеш мода е нов иновативен боја наменета да се одрази на темпо и непосредност на современото живее

DEN 382.80