• Неодамнешно
Wella Koleston Совршен МЕ+ 5/71 Светло Кафеава Браун Пепел Длабоко Browns 2 Унца 60 Грам

Wella Koleston Совршен МЕ+ 5/71 Светло Кафеава Браун Пепел Длабоко Browns 2 Унца 60 Грам

Buyers rating:
DEN 288.00

Количина на стоки

Wella Koleston Совршен МЕ+ 5/71 Светло Кафеава Браун Пепел Длабоко Browns 2 Унца 60 Грам Koleston Совршен Ме+ користи пробив Ме+ технологија.Дизајниран да замени екстремни sensitisers, PPD и PTD, оваа нова боја молекула помага да се намали ризикот од развивање на нов алергија на коса, боја и до 60 пати.Заедно со Чиста Баланс на Технологија, која активно ја намалува слободни радикали и обезбедува дури и подобра заштита за коса обврзници во текот на боење на процесот, ажурирани формула ветува намалена кршење, па дури и бојата резултати со избалансиран, природни длабочина, долго-траен точно-на-тон на боја и поголем, подолготраен сјај, сите со 100% сива покриеност!Користи 4% Welloxon Инвеститорот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Медисон Полињата за Боја на Косата Одржување Сет, Бакар, Боја Обновување Сјај и Боја Терапија Боја на Депонирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Медисон Полињата за Боја на Косата Одржување Сет, Бакар, Боја Обновување Сјај и Боја Терапија Боја на Депонирање

ДВА НАЧИНИ ДА се ОДРЖИ на БОЈА : Ова дуо на Боја Обновување Сјај и Боја Терапија Боја на Депонирање на Кос

DEN 1020.00
Forwelly Боја Вежба со Hairpin-Боја на кафе
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Forwelly Боја Вежба со Hairpin-Боја на кафе

Дијамант инкрустирани hairpin дизајн, модерен и практичен.Монтажни tassel hairpin прави да изгледа мека, елеганте

DEN 623.76