• Неодамнешно
Splat Боја На Косата 1.5 Oz Индивидуални Пакети Вреска Скарлет

Splat Боја На Косата 1.5 Oz Индивидуални Пакети Вреска Скарлет

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Се меша и натпревар повеќе бои за убава натопи-боја или виножито ефект.Ова е совршен за дома или за употреба во салон.На packlage димензија на производот е : 3"L x2"W x3"Х. Земја на потекло сад.Splat синглови се совршен начин за да додадете малку боја на вашата коса.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Herbatint Коса Боја 2N Браун
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Herbatint Коса Боја 2N Браун

Herbatint флеш мода е нов иновативен боја наменета да се одрази на темпо и непосредност на современото живее

DEN 382.80
Медисон Полињата за Боја на Косата Одржување Сет, Бакар, Боја Обновување Сјај и Боја Терапија Боја на Депонирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Медисон Полињата за Боја на Косата Одржување Сет, Бакар, Боја Обновување Сјај и Боја Терапија Боја на Депонирање

ДВА НАЧИНИ ДА се ОДРЖИ на БОЈА : Ова дуо на Боја Обновување Сјај и Боја Терапија Боја на Депонирање на Кос

DEN 1020.00
Schwarzkopf Igora Кралската (9-65) 60 milliliters
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Schwarzkopf Igora Кралската (9-65) 60 milliliters

Schwarzkopf Igora Кралската Постојан Creme Боја на Косата 2oz / 60ml (965)Екстра Русокоса Бургундија Злато Обезбедува пе

DEN 264.24