• Неодамнешно
Clairol Убаво N Лесно Коренот на Допир нагоре Трајна Боја, 009 Светлина Русокоса

Clairol Убаво N Лесно Коренот на Допир нагоре Трајна Боја, 009 Светлина Русокоса

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Убаво n лесно коренот на допир нагоре дава на вашата боја на коса поттик.Покривање корени, и grays во секое време помеѓу редовни бои.Нејзините насочени корен creme работи во само 10 минути.Убаво n Лесно Коренот на Допир Нагоре дава на вашата боја на коса поттик, покривање корени, и grays во секое време помеѓу редовни бои.Нејзините насочени Корен Creme работи во само 10 минути.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Schwarzkopf Igora Кралската (9-65) 60 milliliters
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Schwarzkopf Igora Кралската (9-65) 60 milliliters

Schwarzkopf Igora Кралската Постојан Creme Боја на Косата 2oz / 60ml (965)Екстра Русокоса Бургундија Злато Обезбедува пе

DEN 264.24
Herbatint Коса Боја 2N Браун
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Herbatint Коса Боја 2N Браун

Herbatint флеш мода е нов иновативен боја наменета да се одрази на темпо и непосредност на современото живее

DEN 382.80