• Неодамнешно
Медисон Полињата за Боја на Косата Одржување Сет, Бакар, Боја Обновување Сјај и Боја Терапија Боја на Депонирање на Косата Маска, 4 Fl Мл (118mL) + 4 Fl Мл (118mL)

Медисон Полињата за Боја на Косата Одржување Сет, Бакар, Боја Обновување Сјај и Боја Терапија Боја на Депонирање

Buyers rating:
DEN 1020.00

Количина на стоки

ДВА НАЧИНИ ДА се ОДРЖИ на БОЈА : Ова дуо на Боја Обновување Сјај и Боја Терапија Боја на Депонирање на Косата Маска ви дава два начина за да се донесе избледена боја врати во живот и одржување на ѕвонење.Боја Обновување Сјај во Cannella и Боја Терапија во Zucca додадете бакар златни тонови на црвена или бринета коса.Сјај ви дава дополнителен сјај додека обновување на бои и Боја Терапија го подобрува тонот додека интензивно хидратантен коса.КОГА ДА се КОРИСТИ : Двете Боја Обновување Сјај и Боја Терапија се најдобро да се дополни трајна боја на косата рутина.Се применуваат сјај од корените да завршува помеѓу коса боја или истакнувајќи да се донесе избледена боја врати во живот.Можете исто така да се применуваат сјај на средината на должини & завршува веднаш по боење корени.Додадете Боја Терапија на вашиот туш рутина во местото на средството за смекнување на косата 2-3 пати неделно за да хидрат на косата и одржување на бојата.ЗА ЗДРАВИОТ ИЗГЛЕД на КОСАТА : Исполнет со коса-љубов keratin, argan масло и женшен корен екстракт. 100% сулфат-бесплатно, paraben-free, амонијак-free & суровост-слободни.ЗА МЕДИСОН ПОЛИЊАТА за : Нашата компанија започна со едноставна мисија : да се обезбеди најдобрите, најлуксузните боја на косата направи со состојки можете да се чувствувате добро во врска.Нашата компанија е основана на верувањето дека сите ние заслужуваат подобро.Подобро боја на косата направи со подобро состојки, и подобро да се грижат не само за нашата коса, но за потребите на нашите клиенти и заедницата.Нашиот извршен ДИРЕКТОР + Основач верува дека оваа толку длабоко што таа име на компанија по нејзината ќерка, Медисон Полињата.Боја-третирана коса може да го изгуби својот сјај, бледнеат и развивање на несакани на ѕвонење.Додадете назад, дека брилијантен сјај и точни несакани тонови со нашите Боја на Косата Одржување Сет.Исполнет со коса-љубов keratin, argan масло, и женшен корен екстракт, нашите негување Cannella Боја Обновување Сјај држи вашата коса супер сјајните и refresh избледена боја и корегира тон, додека нашите Zucca Боја Терапија Косата Маска обновува и депозити боја каде што вашата коса треба најмногу, подобрување на боја при додавање на интензивна хидратација на должини и завршува на вашата коса.Оваа група работи на сите типови коса и работи најдобро за црвена или бринета коса.Нашиот супер сјај формула апсорбира во влакното кортекс без ставање преку хемиска промена.Ова функционира поинаку од постојан алкално боја, која се отвора на вашата коса вратило да се отстрани природен пигмент и депозит боја.Бидејќи на оваа разлика, Боја Обновување Сјај и Боја Терапија не го покривајте grays.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Herbatint Коса Боја 2N Браун
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Herbatint Коса Боја 2N Браун

Herbatint флеш мода е нов иновативен боја наменета да се одрази на темпо и непосредност на современото живее

DEN 382.80