• Неодамнешно
Wella Допир На Боја На Коса, 6/3 Темно Руса/Злато, 2 Унца

Wella Допир На Боја На Коса, 6/3 Темно Руса/Злато, 2 Унца

Buyers rating:
DEN 252.24

Количина на стоки

Тоа ќе го оставам косата мека и свиленкаста брилијантно светла.Идеален за покривање на првиот grays, тонирање моменти, создавање lowlights.Овој долготраен боја е жив и амонијак слободни.Овој долготраен боја е жив и амонијак слободни и ќе го оставам косата мека и свиленкаста брилијантно светла.Идеален за покривање на првиот grays, тонирање моменти, создавање lowlights, или застаклување за да додадете боја сјај.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Forwelly Боја Вежба со Hairpin-Боја на кафе
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Forwelly Боја Вежба со Hairpin-Боја на кафе

Дијамант инкрустирани hairpin дизајн, модерен и практичен.Монтажни tassel hairpin прави да изгледа мека, елеганте

DEN 623.76