• Неодамнешно
Пулпа Немири Полу-Постојани Боја на Косата 4oz - Јоргованот

Пулпа Немири Полу-Постојани Боја на Косата 4oz - Јоргованот

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

Висок квалитет на полу-постојан, непосреден-боја боја, со клима уред база.Лесно да се примени.Енергична, долго-траен, згаснува убаво (верни на оригиналните на ѕвонење).Може да се меша со било кој друг Пулпа Немири полу-постојани боја на косата(s) за да креирате сопствени боја.Висок квалитет на полу-постојан, непосреден-боја боја, со клима уред база, која е лесно да се примени, енергична, долго-траен, згаснува убаво (верни на оригиналните на ѕвонење), и е лесно да се отстрани.Може да се меша со било кој друг Пулпа Немири полу-постојани боја на косата(s) за да креирате сопствени боја.Насоки за апликација може да се најде подолу.За да се зголеми долговечност на резултатите : користете само боја-безбедно шампон и балсам, шампон за коса само онолку често колку што е потребно користење на кул вода, се минимизираат изложеноста на директна сончева светлина и хлор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Herbatint Коса Боја 2N Браун
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Herbatint Коса Боја 2N Браун

Herbatint флеш мода е нов иновативен боја наменета да се одрази на темпо и непосредност на современото живее

DEN 382.80