• Неодамнешно
Pravana Chroma Свила Creme Боја На Косата Vivids Сина (3 Парчиња)

Pravana Chroma Свила Creme Боја На Косата Vivids Сина (3 Парчиња)

Buyers rating:
DEN 208.80

Количина на стоки

Chroma Silk VIVIDS се многу различни, долго-траен бои се достапни насекаде.Овие Полу-постојани бои и се применува непосредно да се чисти, суви, пред-lightened коса и не се меша со било претприемач.Десет пулсирачки нијанси, вклучувајќи : Сребрена, Жолта, Портокалова, Црвена, Виолетова, Розова, Магента, Виолетова, Зелена, Сина и Диви Орхидеи.Pravana Chromasilk Vivids Cr ' me Боја на Косата со Свила и Keratin Протеини (Сино) е на најдобрите боја на косата корекција на боја.Овој производ го подобрува природни масла во косата додека обезбедување на долготрајна боја.Овој сет на три-боја исправување на производи се специјално дизајнирани да боја на косата, да го сакав боја, а исто така прави косата се чувствуваат мека, мазна и сјајна.Оваа коса боја обезбедува интензивна боја без да се оштети косата природно фоликулите.Pravana дава луксузен за нега на коса бои и производите за high-end салон професионалци за ниски трошоци.Нивниот тим успева на обезбедување на своите' клиенти со сите природни влакна производи со користење на повеќето природни состојки на располагање на индустријата за убавина.Pravana е за нега на коса и боја на коса производи се секогаш слободна од parabens и сулфати да ја напушти коса moisturized и полни со боја и јачина на звук.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Herbatint Коса Боја 2N Браун
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Herbatint Коса Боја 2N Браун

Herbatint флеш мода е нов иновативен боја наменета да се одрази на темпо и непосредност на современото живее

DEN 382.80