• Неодамнешно
прекрасна MAJlREL Оригиналните Бои од IoreaI париз Ionene G Убавина Трајна Крем Боја на Косата (w/ Елегантен 3-во-1 Чешел/Четка) Creme Haircolor Боја (5.32 / 5GV)

прекрасна MAJlREL Оригиналните Бои од IoreaI париз Ionene G Убавина Трајна Крем Боја на Косата (w/ Елегантен

Buyers rating:
DEN 307.20

Количина на стоки

Згора на тоа, прецизна примена на овој сенка на I'orea I ја прави вашата коса здрава, сјајна и условени.Овој ефикасен производ на I'orea I е формулиран со ваков гел-крем формула која го олеснува со лесно мешање.Овој комплет вклучува количината на (1) I'orea I професионални париз MAJIREL Трајна Боја на Косата (ве молиме изберете ја вашата боја) и количината на (1) Елегантни 3-во-1 Чешел & Четка за лесна апликација, стил, и одвојување на косата.Ова е погоден за сите видови на коса.Оваа Нијансирање Четка со Чешел/Lifter е идеален за употреба во кој било технички боење на услуга на помали главата овозможува попрецизно покриеност додека примена на боја.MAJIREL испорачува природни и долготрајни боја, со додадена корист по секоја употреба.MAJIREL испорачува природни и долготрајни боја, со додадена корист по секоја употреба. Овој комплет вклучува количината на (1) I'orea I професионални париз MAJIREL Трајна Боја на Косата (ве молиме изберете ја вашата боја) и количината на (1) Елегантни 3-во-1 Чешел & Четка за лесна апликација, стил, и одвојување на косата.Сива коса се 100% покриени и 45% повеќе условени благодарение на Ionène Г.Ова е погоден за сите видови на коса.Технологијата кои се вклучени во формулацијата на јас'orea I вклучува ефикасен раст на косата подобрување и боја обезбедување состојки како што се Incell Сложени и Ionene Г.Доследноста на овој производ промовира подобро врзување на бојата на косата. Покрај тоа, овие состојки исто така, ќе се зајакне и да се заштити вашата коса со длабоко условување или да го сакаат овој производ за подобро shinier вистински да го изгледа.Овој прекрасен производ со кул ароматични мириси што ја подобрува вашата удобност ниво со тоа што сте опуштени.Ова ќе го направи вашиот сива и бела влакната поклопецот е правилно.Ова ќе го направи вашиот сива и бела влакната поклопецот е правилно.Овој прекрасен производ со кул ароматични мириси што ја подобрува вашата удобност ниво со тоа што сте опуштени.Технологијата кои се вклучени во формулацијата на јас'orea I вклучува ефикасен раст на косата подобрување и боја обезбедување состојки како што се Incell Сложени и Ionene Г. Majirel, иконите професионални боја на косата во нов одговорни и коса салон пријателски пакет.Оваа Нијансирање Четка со Чешел/Lifter е идеален за употреба во кој било технички боење на услуга на помали главата овозможува попрецизно покриеност додека примена на боја.Обезбедува професионални резултати!Pin се Справи може да се користи за sectioning, разделба, и стилизирање на косата.Сива коса се 100% покриени и 45% повеќе условени благодарение на Ionène G.Овој ефикасен производ на I'orea I е формулиран со ваков гел-крем формула која го олеснува со лесно мешање.Ослободете ја вашата креативност со MAJIREL ABSOLU и неговата широка палета на бои обезбедување на сите жени потреби.Користете Чешел/Lifter да им помогне дел на косата.Згора на тоа, прецизна примена на овој сенка на I'orea I ја прави вашата коса здрава, сјајна и условени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Herbatint Коса Боја 2N Браун
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Herbatint Коса Боја 2N Браун

Herbatint флеш мода е нов иновативен боја наменета да се одрази на темпо и непосредност на современото живее

DEN 382.80
Forwelly Боја Вежба со Hairpin-Боја на кафе
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Forwelly Боја Вежба со Hairpin-Боја на кафе

Дијамант инкрустирани hairpin дизајн, модерен и практичен.Монтажни tassel hairpin прави да изгледа мека, елеганте

DEN 623.76