• Неодамнешно
XieTao Симпатична Малку Кора Пчела Бутик Бебе Bodysuit Onesie Кратко Sleeve

XieTao Симпатична Малку Кора Пчела Бутик Бебе Bodysuit Onesie Кратко Sleeve

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

100% Памук. 100% Памук Едно парче bodysuits.Оваа onesies е супер удобен и мека.Ние само го користите најдобрите материјали, така на вашето бебе може да биде удобно со тоа на целиот ден.Печатени со база на вода, еко-пријателски мастила.Отпечатоци се супер меки и трајно обоена во ткаенина додека вие не може да се чувствуваат печатење на ткаенина одржување на ткаенината супер меки и удобни.Секој печати не е пренос, што значи тоа не попуштат или кора или миење.Нашите отпечатоци, ќе продолжи да се чувствуваат и да изгледаат одлично дури и по многу мие за многу години.Оваа симпатична и симпатична бебе romper е совршен подарок за вашето бебе туш,бебе роденден, бременост соопштение, полот откриваат, иднина бебе доаѓање, датумот на доспевање, Божик, Нова Година, подарок за мајка ми-да-биде, Ден на Мајката или некој друг подарок повод за вашето бебе.Нашите стилски бебе bodysuits се совршени за многу прилики на вашето бебе може да се носат за Роденденската прослава, Playwear, Забава, одмор, неврзан ден, симпатична бебе фото-пука, Спорт, за спиење.Нашето бебе костуми се секогаш бебе туш омилени!Се надеваме дека ќе уживате во тоа.И еве еден совет - се отстрани бебе пред перење!.Облечи вашето бебе со оваа bodysuit прави сите девојчињата одат на луди и секој кој го гледа вашето бебе се смее; бидете сигурни дека вашето бебе е опкружен со смеа и позитивна енергија, па тој или таа ќе бидат среќни премногу.Ова е совршен начин за родителите да ја изразат својата смисла за хумор, преку нивното бебе.Заедно со се смее и радост дека бебињата се донесе во вашето семејство, овој onesie ќе се сигурни да се донесе насмевка на секого.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат