• Неодамнешно
Обичај Бебе Bodysuit Татко Падна 1 Минатото Голманот Хокеј Татко на Таткото Ден

Обичај Бебе Bodysuit Татко Падна 1 Минатото Голманот Хокеј Татко на Таткото Ден

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

100% Памук.Предвремени затворање.Рака Мие Само.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : да се Даде на вашите малечки најдобар на бебе предмети со нашите дише 100% памук (88% памук/12% полиестер во сива бои) унисекс класичен бебе bodysuit за максимална удобност и ултра мека материјал за нивните деликатна кожа.НАПРАВЕНИ ЗА СЕКОЈ ПОТЕГ : Нашата родово-неутрални бебе облека функција двојно игла ребрести обврзувачки за време на круг рамо вратот, рамената, ракави и ногата отворање за најдобра издржливост при обезбедување на бебе бесплатна опсег на движење.ПРЕДВРЕМЕНИ ЗАТВОРАЊЕ : Нашето бебе девојка облека и бебе момче облека функција иновативен 3 прилепува затворање правејќи го безбедно за бебето и лесно да се промени пелени.ЛЕСНО СЕКОЈДНЕВНА НЕГА : Лесен за миење и повторно употреба.Може да се мијат со рака или едноставно се фрли нашето бебе облека момче и бебе облека девојка во вашиот миење и фен и го наречеме еден ден!.УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ И ЗАБАВА ГРАФИКА : Ние се стави многу на мислата и време во дизајнот или нашиот бебе облека.Ние сме горди да ви ги понудиме најдобрите избор на семејството и пријателите и тато графички дизајн.Бебе Момче & Бебе Девојка се Смешни Бебе bodysuit Ова бебе bodysuit едно парче ќе се покаже на светот вашиот чудно е подготвен да се движат!Ништо не вели 'дека бебето има cutest облека' се допаѓа нашата памук bodysuit ГОЛЕМА БЕБЕ ТУШ ПОДАРОЦИ ИДЕЈА : Незаборавно и слатки, нашиот бебе bodysuit е совршено бебе момче подароци или бебе девојка подароци за родендени, годишнини, Божиќ, Денот на Таткото, на Мајката Ден или било какви други прослави.Совршен за некој кој е во потрага за бебе спорт бебе bodysuit, татко падна бебе облека, минатото голманот бебе кошула, хокеј држи бебе роденден кошула, хокеј топката младата bodysuit, тато подароци бебе облека, подароци за татковци бебе playwear, татко подароци обичај бебе подароци, .Дизајнот текст гласи : татко падна еден минатото голманот на Нашата дизајни се професионално печатени со state-of-the-art опрема гарантира нема да исчезнат или да попуштат, без крварат преку внатре да се заштити бебето е мека кожа!Нашите отпечатоци, ќе продолжи да се чувствуваат и да изгледаат одлично дури и по многу мие за многу години.Ние имаме повеќе од 12 години искуство во областа на печатење индустрија за да ви нуди прекрасни детали и богата lifelike бои.Сите отпечатоци се внимателно изработени во нашата лабораторија во Тампа, Флорида.CUTEST БЕБЕ ОБЛЕКА! ** Направен од висок квалитет 100% чешлани прстен откачи памук (88% памук/12% полиестер во сива бои) ** Отпорни на бебето додека да им се овозможи слободно движење ** 3 прилепува затворање да се промени бебе лесно ** Миење & фен пријателски за лесно нега ** CPSIA во согласност следење на етикетата за целосна безбедност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Monag Долг Ракав Raglan Bodysuit
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Monag Долг Ракав Raglan Bodysuit

Предвремени затворање 100% Прстен Откачи Чешлани Памук Квалитет на ткаенина за мекост 40 / S супер Меки, па

DEN 215.76