• Неодамнешно
ЕДЕН КОСТУМ Мериленд Знаме Рак Симпатична Бебе Onesies Бебе Облека, Момчиња, Девојки Bodysuit Jumpsuit Rompers Бебе Облека

ЕДЕН КОСТУМ Мериленд Знаме Рак Симпатична Бебе Onesies Бебе Облека, Момчиња, Девојки Bodysuit Jumpsuit Rompers

Buyers rating:
DEN 204.00

Количина на стоки

100% Памук.Предвремени затворање.Машина За Миење. 100% Памук.Висок Квалитет На Млади Момчиња И Девојки Bodysuit.Достапен Во Големини 0 До 24 Месеци.Кратко Sleeve Bodysuit.3 Копчиња На Дното На Костум.Симпатично Писмо Печатени Дизајн.Мека, Абсорбента, И Издржлив Материјал ,Убаво Да Се Носат.Нашите Bodysuits Е Совршен Подарок За Вашите Бебиња!.Таму Треба 7-15 Дена За Превозот.Оваа Симпатична Бебе Onesie Е Направена Од Мека И Издржливи Памук.Се Одликува Со Кратки Ракави, А Екипажот Вратот, И 3 Snap Затворање На Дното.Ова Се Индивидуализира Onesie Е Направен Од 100% Памук.Таа Доаѓа Во Големини 0 До 24 Месеци.Печатени Со Состојбата На Техниката Директно На Облека Инк-Џет Печатари.Сите Предмети Се Печатени Со база на Вода, Пигментирани, Не-токсични Мастило Дека Е Безбеден За Луѓето И Животната Средина.Сите Предмети Се Топлина Третираат, Така Што Не Можат Да Го Издржат Голем Број Перења.Hems Кои Се Двојно Stitched Да се Задржи се Изедначи По Прекумерна Перења И Брзо Затворање Погодно Поставени За Олеснување На Менување на Бебето Пелена.Машина За Миење И Сува.Најдобриот Роденден, За Нова Година, Божиќ Подарок За Вашиот Мал Бејби Момчиња И Девојки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Monag Долг Ракав Raglan Bodysuit
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Monag Долг Ракав Raglan Bodysuit

Предвремени затворање 100% Прстен Откачи Чешлани Памук Квалитет на ткаенина за мекост 40 / S супер Меки, па�

DEN 215.76