• Неодамнешно
homEdge Кученце Куче Шепа и Коските Силиконски Калапи, Не-Стап Храна Одделение Силиконски Калапи за Чоколадо, Бонбони, Желе, Ice Cube, Куче Третира (Кутре Шепа Коска Сет на 4

homEdge Кученце Куче Шепа и Коските Силиконски Калапи, Не-Стап Храна Одделение Силиконски Калапи за Чоколадо,

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Направени од храна одделение силиконски.Топлина отпорни, не-токсични, BPA free.Температурата Безбедни од -40 до +446 степени Целзиусови.Фурна, машина за миење Садови, Ладилник, Микро-Бран безбедно.На калапи може да се користи за правење чоколади, коцки мраз, сапуни, колачи, желе, итн.Шепа Мувла Димензија : 8.7" x 4.3" x 0.8"; Коска Мувла Димензија : 9.1" x 5.7" x 0.6". 2 x Розова Куче Шепа Мувла и 2 x Коска Мувла (Виолетова и црвена).Одличен избор за правење куче третира.Материјал : Силикон.Боја : Црвена, розова, виолетова.Пакување Листа : 2 x Шепа Мувла; 2 x Коска Мувла.Печење со Забава.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат