• Неодамнешно
9 Инчен Цевка Инспекција Видео Камера, 360&a176; Ротација HD CCD 800TVL Боја Метал Камера со 38 LED Светла, IP68 Мозоци Канализација Цевковод Индустриски Endoscope (Големина : F9509-30M)

9 Инчен Цевка Инспекција Видео Камера, 360&a176; Ротација HD CCD 800TVL Боја Метал Камера со 38 LED Светла,

Buyers rating:
DEN 13439.76

Количина на стоки

Водоотпорен/360 PANNING НОЌ ВИЗИЈА : Потрошувачка Канализација Цевковод Индустриски Endoscope Систем со HD CCD 800 TVL high-definition IP68 водоотпорен Метал камера+360wide агол на гледање на она што го направи тоа јасно кога ќе ја испита некои места тешко да се види. 9 Инчен Екран во Боја & 130mm Леќа - дигитален endoscope карактеристики на 9-инчен екран и 130mm Леќа, која ви овозможува да се изврши во живо на анализа во апликацијата област за понатамошно зголемување на можноста за визуелна инспекција и дефект откривање.Екстра Долг Кабел и Видео Функција ви овозможува да стигнат до длабоко места лесно.Покрај тоа, fiberscope може да се земе слики и видеа.Полу-цврсти Змија Кабел - Ние се инсистира на користење на високо-квалитетни метал кабел кој flexes и го задржува својот облик подобро од било кој друг евтини тешко жица, што може да влијае тоа за вашата специјална употреба.Мултифункционален Апликации & IP68 Водоотпорен - Со IP68 Водоотпорен функција, може да се користи во канализација цевковод откривање, масло за дупчење индустрија и други течни работна средина.Апликации : се Блокирани/бавно водовод одвод.Ѕид/жица инспекција.Домашни сопственици инспекција.Функција : 9 инчен TFT Monitor Investigation длабочина : 30 M( избор на линија должина)Метал футрола за лесно transportation Fiberglass Кабел & Нерѓосувачки Челик Reel360 Ротација HD CCD 800 TVL Боја Метал Камера со 38 LED Lights Specifications Cameraviewing агол 36018 IR LED диоди и 20 Бели LED диоди температура на чување 50-60°Coperating температура -20-60°Cpicture colormaterial Metal Waterproof : IP68 Водоотпорен : IP68 материјал влакна tube Power supplycharger AC100 V-240 V/DC12.6 V 1000m Abattery складирање 4500mahcontinuous се искористи времето за батеријата приближното 6hpackage големина 490*450*220(MM)Пакет Content1 x Camera1 x Monitor1 x Поврзување на Line1 x Aluminuum Box1 x Charger1 x Камера Доказ Капак(материјал Метал со велосипед)1 x Coil1 x Завртка Driver1 x User Упатство (на англиски јазик)Обезбедување на Квалитет : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да не контактирате на време, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат