• Неодамнешно
WiFi Инспекција Endoscope, Рачни Dual-Леќа Endoscope, 1080P High-Definition Endoscope и 9 LED Светла IP68 Водоотпорен, што се Користи за Одржувањето на Возилото (Боја : Црна, Големина : 5 Метри)

WiFi Инспекција Endoscope, Рачни Dual-Леќа Endoscope, 1080P High-Definition Endoscope и 9 LED Светла IP68 Водоотпорен,

Buyers rating:
DEN 4104.00

Количина на стоки

DUAL HIGH-DEFINITION ENDOSCOPE КАМЕРА : резолуција на предната камера и од страна на камерата на endoscope е до 1080 P, која може да снима видео и да ги преземат слики, што е погодно за набљудување и следење на анализа.ВГРАДЕН-ВО 9 ПРИЛАГОДЛИВИ LED СВЕТЛА : Ова endoscope е опремен со 9 dimmable LED светла.На endoscope те прави јасно видлив во темно, идеален за надворешна употреба, одржување и автомобил инспекција и одржување.РАЧНИ ДИЗАЈН : На endoscope донесува рачни дизајн и мобилен телефон носителот дизајн, кој е лесен за употреба со една рака.Тоа е лесно да се набљудуваат и анализираат состојбата на автомобилот мотори, итн.РАЗЛИЧНИ ESSORIES СЕ ПОГОДНИ ЗА РАЗЛИЧНИ СРЕДИНИ : овој безжичен endoscope има доволно essories (кука, магнет), можат да се прилагодат на различни средини, како на пример поправка клима, компјутери, возила, цевки, хуманизирано дизајн Може да направи да се чувствуваат поудобно да ги користите.ВОДООТПОРЕН КАМЕРА СОНДА : Оваа индустриска endoscope има IP67 водоотпорен функција и се користи за откривање на електрични апарати, автомобили, цевки, канализација, канализација, ѕидови, HVAC, цевки, итн.Dual леќи на камерата WIFI инспекција endoscope HD1080 P 8ММ цврсти кабел 9 LED водоотпорен endoscopefeature : И пред камера и на страната на камерата на endoscope имаат резолуција до 1080 P, која може да снима видео и да ги преземат слики, што е погодно за набљудување и следење на анализа.Оваа endoscope е опремен со 9 dimmable LED светла.На endoscope те прави јасно видлив во темно, идеален за надворешна употреба, одржување и автомобил инспекција и одржување.Рачен дизајн и мобилен телефон носителот дизајн, лесен за употреба со една рака.Опремени со доволно essories, куки и магнети, тоа може да се прилагодат за различни средини.WIFI конекција за сите паметни телефони.specification : Camera дијаметар : 8 MMPicture формат : JPGVideo формат : MP4 Battery капацитет : 2600mh APixel камера : 1920*1080 Cable должина : 2m/5m/10mpackage : 1*Безжичен endoscope1*hook1*Magnetnote : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка на 1-2 cm.Обезбедување на квалитет : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да не контактирате на време, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Camera diameter:
8MM
Picture format:
JPG
Video format:
MP4
Battery capacity:
2600mhA
Pixel camera:
1920*1080
Cable length:
2m/5m/10m
package:
1*Wireless endoscope :
1*hook :
1*Magnet :
Due to manual measurement, please allow an error of 1-2 cm. :
Quality Assurance:
If you have any questions about our products, please contact us in time, we will contact you within 24 hours.

Купувачи како што сакаат