• Неодамнешно
Dpliu WiFi Borescope Безжична Endoscope Камера, со IP67 Водоотпорен, 1080P HD Инспекција Змија Камера за Android и iOS паметен Телефон, Таблета, за Автомобил Поправка, Индустриски Механички

Dpliu WiFi Borescope Безжична Endoscope Камера, со IP67 Водоотпорен, 1080P HD Инспекција Змија Камера за Android

Buyers rating:
DEN 1339.20

Количина на стоки

[1.]WIFI Endoscope Камера HD 1080 P квалитет на слика, Може да снимате видео клип и да се слика, датотеките ќе бидат директно зачувани на вашиот телефон.Погодно за набљудување и следење на анализа. [2.]3.9 mm мала камера, тоа лесно може да се дојде во секое место каде што не можете да допрете и очите не може да се постигне. 6 LED светла за работа во темни области, Опремени со соодветни додатоци, Кука, Магнет, од Страна на Приказ во Огледало, кои можат да се прилагодат на различни средини. [3.]IP67 водоотпорен камера, усвојување на меѓународните стандарди IP67 водоотпорен систем кој поддржува работа во влажна место и подводни помалку од 1 МИЛИОН.Може да биде брзо поврзана со разни видови на паметен телефон(IPHONE/андроид). [4.]2 M/5 M/10 M екстра долг полу-цврсти кабел ви овозможува да ги чувате во форма и се протега твоите очи да било тешко да се постигне место.Широко се користи и за апаратот поправка, одржување на возилото, гасовод, канализација, потрошувачка, клима уред инспекција, итн. [5.]Вграден-во 2600m Ah Батерија, никогаш не се грижите за батерија ќе го снема во кратко време.Нашите wifi endoscope поддржува до 3-4 часа работа по целосно наполнета.Заборавајќи индексирање/свиткување/заморно вашето тело, или се протегаат вашиот грбот и вратот со болка, оваа цевка инспекција камера совршено го реши вашиот проблем.Без разлика дали сакате да се провери оштетени се исцеди цевки, поправка на вашиот автомобил или проверете затнат тоне.Нашите endoscope ќе ви помогне да се земе повеќе детални се погледне во мали области и околу аглите.Детали за производот : Должина : 2 M/5 M/10 MCamera Дијаметар : 3.9 mm Резолуција : 1920*1080 View Агол : 70° Фокусна Далечина : за 5-500cm Работен Напон : DC 5 V/1А Капацитетот на Батеријата : 2600m Ah Работно Време : 3-4 часа Водоотпорен Одделение : IP67 Пакет : 1 x Wi Fi Endoscope 1 х Сет на Додатоци - Кука, Магнет, Огледало 1 x Полнење преку USB Кабел 1 x Корисникот Manual Quality Гаранција : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да не контактирате на време, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат