• Неодамнешно
Micassj Индустриски Endoscope, 1080P HD Borescope Камера Водоотпорен 4.3 инчен LCD Екран Змија Камера за Видео Инспекција Камера со 8 LED Светла (Боја : Црна, Големина : 3M)

Micassj Индустриски Endoscope, 1080P HD Borescope Камера Водоотпорен 4.3 инчен LCD Екран Змија Камера за Видео

Buyers rating:
DEN 2280.00

Количина на стоки

[1080 P / Голем екран] На 1080 P HD endoscope камера опремен со 4.3-инчен колор LCD екран овозможува во реално време во анализа во апликацијата површина, што ќе ви овозможи да се видите со висока резолуција на фотографиите и видеата.Да се разбере повеќе јасно и ефикасно решавање на проблемите. [Plug and Play] Лесно да се работи, и може да се користи веднаш по моќ е вклучен.Вие не треба да го користите вашиот паметен телефон за да се поврзете со WIFI и вие дури и не треба да ја преземете возачот софтвер.Значи, вие не мора да се грижите за добивање на вашиот скап телефон валкани додека работите. [2600m Ah батерија] Опремени со 2600m Ah голем капацитет на батерија, работното време е до 5 до 7 часа. [Широко се користи] Индустриски endoscopes се идеални за инспекција на цевки и делови кои се невидливи со голо око.Тоа е широко се користат за автомобилската поправка, машина инспекција, гасоводот се поправи, дома апаратот инспекција, домување и одржување, ѕид структура инспекција, канализација / дренажа инспекција, итн. [IP67 водоотпорен технологија и 100% висок квалитет на услуга] Индустриски endoscopes обезбеди IP67 водоотпорен технологија, што совршено ги задоволува секојдневните потреби.Ако имате било какви прашања во врска со endoscope или на упатството, ве молиме да бидат слободни да контакт.Опис на производот : Инспекција 8мм камера USB endoscope 1080 P HD индустриски леќа цевка 4.3 инчен LCD екран IP67 waterproof Characteristic : Вие не може да се види на тест видео во реално време на 4,3-инчен колор LCD екран.Можете да го полните вашиот уред со удобен и лесен-за-користење на USB полнач.Со резолуција до 1080 P, тоа може да се користи за фотографирање и снимање на видео. 360 ° слика ротација.Идеален за инспекција на автомобил, брод, авион мотори, одводни цевки за затнување, механичка опрема, итн.Дисплеј : 4.3 инчен колор LCD display Camera резолуција : 1920 * 1080 PHorizontal агол на гледање : 70 °должина на Кабел : 2m, 5m, 10m option Focal должина : 4 CM-500 CMWaterproof : IP67 Camera дијаметар : 8mm Battery капацитет : 2600 m Ah Working време : 5-7 hours Note : ве Молиме погледнете го упатство за конкретни операции.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат