• Неодамнешно
Wifi Wireless Цевка Инспекција Камера, Потрошувачка Канализација Камера IP68 Цевковод Endoscope, DVR Borescope со 7 Инчен Монитор (16GB SD-Картичка), со Кабел,50M

Wifi Wireless Цевка Инспекција Камера, Потрошувачка Канализација Камера IP68 Цевковод Endoscope, DVR Borescope

Buyers rating:
DEN 696.00

Количина на стоки

★ WIFI : Ова Цевки за Канализација за Инспекција на Камера Користење на 2.4 G Wi-Fi безжичен сигнал технологија.Слободен софтвер Стан е симнат од App store и работи со двете Android и IOS системи.Може да го направи реално време гледање, фотографирање, снимање на видео. ★ Индустриски endoscope систем со DVR снимање функција : DVR тип длабоко и инспекција камера (Видео Резолуција : 1280*720 ) вклучуваат 16 GB SD-картичката.Мониторот вграден картичка, можете да снимате на инспекции и репродукција на КОМПЈУТЕР со картичка читателот. ★ Цевка инспекција камерата е комбинација на камера-падна сонда со 7 инчен монитор за прикажување на е тешко да се стигне до инспекција област.Оваа IP68 водоотпорен мозоци цевки за канализација цевковод инспекција камера усвојува ладно-отпорни, анти-корозија, се повлече-отпорни fiberglass кабел. ★ Преносни футрола вклучува 16 G SD картичка Мени : Кинески /English/русскийPower Банка : Recharger : DC 12 V 1200m A Надополнување на време : околу 5 hours Battery капацитет : литиум battery12 V 4500 AHBattery работно време : околу 6-8 hours Aluminum кутија големина : 410*370*180mm Package големина : 425*415*195mm Package Листата : 1 * 7 инчен IPS Монитор 1 * 16 GB SD Картичка 1 * HD 1080 P Камера 1 * 20 МИЛИОНИ Fiberglass Кабел 1 * Камера Доказ Маска 1 * 4500mah Моќ банка 1 * Полнач 1 * Завртка Возачот 1 * Алуминиумска кутија 1 * Упатство (на англиски).

Карактеристики на стоката

Camera and cable:
Sensor Resolution:
1/3 CMOS AHD 1080P
Camera Diameter:
23MM
Camera Diameter:
23(MM)*34(MM)
Depth/Material:
20M/30M/50M (optional)/fiber tube(diameter
LED:
6pcs 6W LED(Brightness can be adjustable)
Angle:
145 degree
Camera Material:
stainless steel
Waterproof Level:
IP68
Monitor:
Size:
7 inch IPS
Display Resolution:
1024*600
Function:
Video Record
Record / Monitor Image:
Color
Video Resolution:
1280*700
WIFI Hotspot distance:
about 80m
SD Card:
Max support 64GB SD card; includes 16G SD card
Menu:
Chinese /English/русский
Power Bank:
Recharger:
DC 12V 1200mA
Recharge time:
about 5 hours
Battery capacity:
lithium battery12V 4500AH
Battery working time:
about 6-8 hours
Aluminum box size:
410*370*180mm
Package size:
425*415*195mm
Package List:
1 * 7 inch IPS Monitor :
1 * 16GB SD Card :
1 * HD 1080P Camera :
1 * 20M Fiberglass Cable :
1 * Camera Proof Cover :
1 * 4500mah Power bank :
1 * Charger :
1 * Screw Driver :
1 * Aluminum box :
1 * User Manual (English) :

Купувачи како што сакаат