• Неодамнешно
Nalgene 1210020-ДС FILTE Единица Ниска 45UM (Пакување од 72)

Nalgene 1210020-ДС FILTE Единица Ниска 45UM (Пакување од 72)

Buyers rating:
DEN 16460.16

Количина на стоки

Ве молиме контактирајте не со било какви прашања што ги имате за оваа, или било која од нашите огласи.Направени во индија.Произведени од страна на : NALGE NUNC МЕЃУНАРОДНИ Корп На тип на производ е NALGE NUNC МЕЃУНАРОДНИ КОРП.Производ # 121-0020 - FILTE ЕДИНИЦА НИСКА 45 UM Случај на 72, овој производ е направен во Индија и произведени од страна на NALGE NUNC МЕЃУНАРОДНИ КОРП.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Томас Научни 325-1271-TMS1 Растворувач Филтрација за Еднократна употреба Вакум Шише Врвот Филтер, 0.2 um Стерилизирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Томас Научни 325-1271-TMS1 Растворувач Филтрација за Еднократна употреба Вакум Шише Врвот Филтер, 0.2 um Стерилизирање

0.2 Um стерилизирање јсв мембрана.Gl45 тема.Се продава во секоја од нив.Земја на потекло : сад.На lab Force Раство�

DEN 269.28