• Неодамнешно
Dreamlascar Зима Leggings за Жените Руно Наредени Термички Кашмир Волна Топло Дами Висока Половината Меки Еластична Јога Тенок Панталона

Dreamlascar Зима Leggings за Жените Руно Наредени Термички Кашмир Волна Топло Дами Висока Половината Меки Еластична

Buyers rating:
DEN 575.52

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Полиестер. ☆БРЗА ИСПОРАКА, Стандард : 7-14 Дена / Забрзана : 3-5 Дена.Моден женска облека, Најдобрите Подароци за Жените/Мајка/Пријатели/Девојки.БЕСПЛАТНИ ВРАТИ/ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА во рок од 30 дена.Се повлече На затворање.Работи мали.Се препорачува цел 1~2 size нагоре. ✔Машина за Миење во нежни / Рака Мие, Не Исчезнат. ✔【НАЈНОВИТЕ LEGGING СО СИМПАТИЧНА МОДЕЛ, укажуваат на ДОБРОТО СЛИКА】Симпатична Графички Дизајн(Мачка, мечка, пеперутка, итн.), Тенок дами топло Legging покаже вашите нозе да изгледаат витки и да се задржи топло во есен и зима,гардероба esstantial leggings за дами. ✔【УДОБНО И МЕК МАТЕРИЈАЛ】Силна форма, флексибилност, погоден за сите жени да носат.Грижа за кожата не е раздразлива, нема штета.Вистински топла висока содржина кашмир!Топлите, меки и дебели за да го задржи телото на топло и да се спречи топлина на косата. ✔【И ПРИЈАТНА И УБАВА, НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА ЗИМСКА ОБЛЕКА】Мека надворешниот ткаенина, парична казна и дебели, супер еластичен.Термички leggings за жените се наредени со мека руно надеж дека ќе ви се задржи топло без додавање на екстра големо, големо да се носат во есен и зима leggings.Носат фустан за една прилично ладно ден или удобно да ги носи под вашите панталони. ✔【ТОПЛО LEGGINGS ЗА ЖЕНИТЕ ЗИМА】 Плус сомот задебелување, windproof и ладно, трајни топлина.Топло зима leggings направени од високо квалитетни материјали.Идеален за температури надолу до -30 степени целзиусови степени.Дише, мека бранеа ткаенина ви помага да остане топол и лифтови влага далеку од кожата за посува удобност. ✔【Прилики】Погоден за еден неврзан секојдневниот изглед и било какви прилики, особено за статистика, партии,одмор,клубска и датира.Pefect да се носат со блузи во Пролет, Лето и Есен.Оваа руно наредени legging е одличен подарок за мајка, девојки, девојка. ✤Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Хип : 86cm/33.86"-90cm/35.43" Половината : 62cm/24.41"-66cm/25.98" Должина : 94cm/37.01" ✤Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Хип : 90cm/35.43"-94cm/37.01" Половината : 66cm/25.98"-70cm/27.56" Должина : 95cm/37.40" ✤Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Хип : 94cm/37.01"-98cm/38.58" Половината : 70cm/27.56"-74cm/29.13" Должина : 96cm/37.80" ✤Големина : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Хип : 98cm/38.58"-102cm/40.16" Половината : 74cm/29.13"-78cm/30.71" Должина : 97cm/38.19" ✤Големина : XXXL НАС : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Хип : 102cm/40.16"-106cm/41.73" Половината : 78cm/30.71"-82cm/32.28" Должина : 98cm/38.58" ✤Големина : XXXXL НАС : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 на ЕУ : 46 Хип : 106cm/41.73"-110cm/43.31" Половината : 82cm/32.28"-86cm/33.86" Должина : 99cm/38.98" Големина на : Medium | Боја : Црна C Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат