• Неодамнешно
Мажите е Зима и Топло, Еластичен Памук Руно Наредени База Слој Панталони,Долги Џонс за Мажи Топлинска

Мажите е Зима и Топло, Еластичен Памук Руно Наредени База Слој Панталони,Долги Џонс за Мажи Топлинска

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

100% Полиестер.Направени во САД или Увезуваат.pullover затворање.Машина За Миење.Забелешка : НЕ КОРИСТЕТЕ го во ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА.Ве молиме внимателно да се провери големината на табелата на Сликата пред купување.Препорачливо е да се купи новак големина. 【Ултра Мека затвори-фитинг стил не се подобри во задржување на телесната температура за да се задржи топло. 【Разноврсна Перформанси】 Термички leggings со ултра мека рака чувство и топлина-задржување е добра опција за време на различни затворен активности, отворено екскурзија и рекреативни активности. 【Изберете Џеб или Не Џеб Стил】 добро Позиционирани за рачно поставување се одлично се вклопуваат и удобност за одење и трчање.Страна џеб да скривам вашиот копчињата, мобилен телефон или било essentials.【Лесно Се Грижи】 Машина Перат.Мажите Секси Еластична Тенок Торба Leggings Одделени Младите Долго Pants Item специфики : Сезона : Сите seasons Gender : Мажите Повод : Секојдневниот и home Style : Мода и leisure Pattern Тип : Solid Length : Longe Features : 【Материјал】Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни доволно за вашата секојдневно носење.【Карактеристики】Моден дизајн го прави повеќе атрактивни.【Големина】ве Молиме погледнете го големина шема на слика пред ставање на ред. 【Натпревар】панталони Мажите е лесно да натпревар, и може да биде добро се совпаѓа со чевли.【Прилики】панталони Мажите е одличен избор за дневна .Пакетот вклучува : 1 PC Панталони Size Waist Length L64cm/25.20"90cm/35.43"XL68cm/26.77"92cm/36.22"XXL72cm/28.35"94cm/37.01"XXXL76cm/29.92"96cm/37.80"Size : LWaist : 64cm/25.20"Length : 90cm/35.43"Size : XLWaist : 68cm/26.77"Length : 92cm/36.22"Size : XXLWaist : 72cm/28.35"Length : 94cm/37.01"Size : XXXLWaist : 76cm/29.92"Length : 96cm/37.80".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат