• Неодамнешно
Zereff 50Pcs Мешани Круг Метал Бред Studs Шила Scrapbooking Разубавувањето Fastener Brads Занаети Pushpin Декорација 10X12Mm Mz5X

Zereff 50Pcs Мешани Круг Метал Бред Studs Шила Scrapbooking Разубавувањето Fastener Brads Занаети Pushpin Декорација

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Материјал : метал.Број на модел : MZ5 X-10мм.Употреба : Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски.Промет на големо и промет на мало : трговија на Големо & мало.Квалитет : Врвот.Производ Детали 50pcs Мешани Круг Метал Бред Studs Шила Scrapbooking Разубавувањето Fastener Brads Занаети Pushpin Декорација 10x12mm MZ5 X Материјал Железо Големина Приближно : 10мм конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Иста Боја како на сликата Количина Дел Не.CP0639 Пакување Детали Превозот Објект специфики : Материјал : metal Model број : MZ5 X-10mm Use : Scrapbooking одлуки или други рачно изработени crafts Wholesale или продажба на мало : трговија на Големо & retail Quality : Top Is-персонализација : Yes.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат