• Неодамнешно
Hicaseer Случај за Галакси A12, Двоен Слој за Воени Не се Лизга Метален Прстен Одредување Заградата Магнетни Вшмукување Чаша на Мобилен Телефон случај Покритие за Samsung Г?

Hicaseer Случај за Галакси A12, Двоен Слој за Воени Не се Лизга Метален Прстен Одредување Заградата Магнетни

Buyers rating:
DEN 381.60

Количина на стоки

✿[Компатибилен со] : Samsung Galaxy A12 6.5. ✿[Уникатен дизајн] : изработена од мек TPU внатрешни работи и да не се лизга КОМПЈУТЕР назад, тоа има влијание отпор и нула отпор. ✿[Карактеристики на производот]:вграден магнетен CD шема метал печ е погодна за магнетни автомобил фиксни места, силната апсорпција на сила и не падне, лесно да се види и да работат на GPS навигациски систем и музика. ✿[Пренослив телефон носителот] : школка има метален прстен носителот, кој е издржлив и не е лесно да се олабават.Ви овозможат удобно видео агол на гледање.Покрај тоа, кога ќе треба да се земе selfie или имаат нешто во рака, само стави ги прстите преку застане за да спречите телефонот од паѓање. ✿[Прецизни намалувања] : Намалување прецизно да се направи најмногу на јачината на звукот копчиња, полнач, камера, микрофон, џек за слушалки и сите други пристаништа.Карактеристики на производот : Задниот поклопец мобилен телефон случај, едноставен стил, чиста боја елементи.На надворешната школка е направен од крути на КОМПЈУТЕР материјал и внатрешна обвивка е направен од флексибилни TPU материјал, со кој се предвидува двојно заштита на телефонот и има метал заградата.Засебното метал магнетни лимови директно можат да се додадат на магнетното автомобил заграда, што е стабилно во адсорпција и не ќе падне, кои може да се олесни работата на мобилен телефон за навигација при возење.Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани школка.Пакет содржи : 1 x 100% сосема нов заштитна маска.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај задниот Поклопец Назад на Кожата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај задниот Поклопец Назад на Кожата

Дизајнер Случај за Samsung Галакси J7 Про е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштит�

DEN 358.80