• Неодамнешно
SHUNDA Случај за Xiaomi Mi 10T Лајт 5G, Ултра Тенок Калено Стакло Назад Покритие Мермер Дизајн Мека TPU Браник Shockproof Случај за Xiaomi Mi 10T Лајт 5G 6.67 - Смарагд

SHUNDA Случај за Xiaomi Mi 10T Лајт 5G, Ултра Тенок Калено Стакло Назад Покритие Мермер Дизајн Мека TPU Браник

Buyers rating:
DEN 1660.80

Количина на стоки

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Xiaomi Mi 10 T Лајт 5 G 6.67".Материјал : совршена комбинација од мек TPU браник и висока пропустливост калено стакло назад покритие, shockproof и нула-доказ, може подобро да ја заштитите вашиот телефон.Дизајн : Обоено Стакло Школка, Личност Мода.Постојат повеќе боја модели за да изберете од.Заштита : поставените beveled усна е повисока од камера и екран за да го спречите телефонот од тоа да биде изгребани.Прецизно сечење : Сите порти се прецизно сечење, и сите копчиња, контроли и пристаништа, лесно може да се пристапи без да се демонтирање обвивка. ① Обоено Стакло Школка,Личност Мода ② Ултра-Тенки Тенките До 0.5 мм, Многу Светлина, Лесно Да се Зафат ③ На поставените beveled усна е повисока од камера и екран за да го спречите телефонот од тоа да биде изгребани ④ Креативен дизајн, совршена комбинација од мек TPU браник и висок транспарентно стакло школка Пакет се вклучени : 1 x phone случај.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај задниот Поклопец Назад на Кожата,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај задниот Поклопец Назад на Кожата,

Дизајнер случај за Huawei чест 8 Pro е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен слу�

DEN 358.08