• Неодамнешно
SHUNDA Случај за Huawei P30, Тенка Премиум СТП Кожа Мека Флексибилни TPU Брана Против Пролизгување Отпорен на Гребење Заштитна Маска за Huawei P30

SHUNDA Случај за Huawei P30, Тенка Премиум СТП Кожа Мека Флексибилни TPU Брана Против Пролизгување Отпорен на

Buyers rating:
DEN 1377.60

Количина на стоки

Специјално дизајниран за i Phone X. Мека TPU работ ефикасно шок апсорпција,ги ублажува влијание и анти-намалувањето.Исклучителна СТП кожа и 3 D imprinting шема,фина текстура,удобно рака.Невидливи назад магнетни адсорпција,може директно да adsorb магнетни автомобил заградата.Интимни камера заштита,телефонот нема да носат и избрише кога тоа се наоѓа на десктоп.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат