• Неодамнешно
Luxendary Голема Вертикална V2 Avenged Sevenfold A7X Лиценцирани 24K Серија Случај во Сомот Black & Gold за iPhone 6/6S Плус + Калено Стакло

Luxendary Голема Вертикална V2 Avenged Sevenfold A7X Лиценцирани 24K Серија Случај во Сомот Black & Gold за

Buyers rating:
DEN 285.12

Количина на стоки

Тоа Карактеристики нашиот потпис 3 D Испечатени avenged sevenfold лиценцирани дизајн;.Сомот-црн врв и злато или титаниум-црна дното;.Калено стакло екран заштитник.Ние сме горди да го објави плодовите на нашата соработка со легендарниот рок бенд, Avenged Sevenfold.Нашата цел беше да се создаде еднакво легендарниот производ и ние веруваме дека сме го постигнале тоа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат